Lankytojų srautų skaičiuokliai

KLIENTŲ SRAUTŲ SKAIČIAVIMAS PREKYBOS CENTRUOSE
KLIENTŲ SRAUTŲ SKAIČIAVIMAS PREKYBOS CENTRUOSE

Klientų srautų skaičiavimo sistemos yra naudojamos lankomumo tendencijų vertinimui, personalo darbo planavimui, pardavimo skyriaus darbuotojų veiklos rodiklių valdymui, akcijų ir rinkodaros veiklos veiksmingumo vertinimui ir optimaliam parduodamo objekto organizavimui pagal lankomumo tendencijas. Skaičiuojant lankytojus, žmonės, laikas ir pinigai yra panaudojami veiksmingai, o tai reiškia ir didesnį pelną. Lankytojų ir klientų srautų skaičiavimo programinė įranga yra svarbi lankytojų skaičiavimo sistemos dalis ir yra skirta duomenų kaupimui ir saugojimui, taip pat kurti įvairias ataskaitas. Lankytojų srautų skaičiavimo programa turi daugiau nei 20 grafinių ir lentelių ataskaitų bei jų skaičius ir toliau auga atsižvelgiant į mūsų klientų poreikius. Numatyta galimybė lankytojų srautus susieti ir palyginti su kasos aparatų turimais duomenimis apie pardavimų kiekius ir sumas. Intuityvi ir patogi vartotojo sąsaja leidžia naudotis programa ne tik profesionalams, bet ir įprastiems vartotojams. Lankytojų skaičiuoklio ataskaitos:

  • Lankytojų statistinė ataskaita;
  • Administracinės ir analitinės ataskaitos;
  • Lankytojų skaičius patalpose;
  • Finansinės ataskaitos;
  • Finansinių duomenų importas iš kasos aparatų 

Tiksliai išmatuokite lankytojų srautą, optimizuokite atlyginimo išlaidas, atraskite naujus rinkodaros tikslus ir praleistas pardavimo galimybes. Sistema yra naudojama  lankomumo tendencijų vertinimui, personalo darbo planavimui, pardavimo skyriaus darbuotojų veiklos rodiklių valdymui, akcijų ir rinkodaros veiklos veiksmingumo vertinimui. Skaičiuojant lankytojus, žmonės, laikas ir pinigai yra panaudojami veiksmingai, o tai reiškia ir didesnį pelną. Žmonių skaičiavimo radaras turi plačią žmonių skaičiavimo zoną ir gali būti įrengtas prie plačių įėjimų, kuriuos paprastai turi prekybos centrai, todėl reikia mažiau jutiklių, kad būtų galima uždengti įėjimą. Tvirtinimas prie šoninių sienelių arba kampinių lubų suteikia lankstesnes montavimo galimybes. Realaus laiko užimtumo ataskaitos, padedančios sekti lankytojų skaičių viduje.

Kaip suskaičiuoti lankytojus parduotuvėje?Internetinė ataskaita skirta klientų srauto analizei. Jame rodomas lankytojų skaičius per pasirinktą laikotarpį. Kiekviena parduotuvė rodoma skirtinga spalva. Pavyzdžiui, galite peržiūrėti užimtumo statistiką per valandą, dieną, mėnesį ir kt. Galite matyti lankymosi tendencijas diagramoje arba perjungti į išsamų lentelės rodinį.

Lankytojų skaičiukliai įrengti: Fiellman optikos parduotuvėse, Klaipėdos senajame turguje, Birštono regioniniame parke ir daugelyje kt. vietų.

Susisiekti

Jei norėtumete, kad su Jumis susisiektume - įrašykite savo tel. nr. ar el. paštą