Programavimas

web svetainės, el. parduotuviu kurimas, SEO paslaugos

WEB svetainių programavimas, el. parduotuviu kūrimas, SEO paslaugos

WEB svetainių kūrimui verslui ir biudžetinėms įstaigoms naudojame paprastas, patikimas ir saugias turinio valdymo sistemas. Šiose TVS modulių struktūra yra aiški, lengvai suprantama, leidžia užsakovui operatyviai pildyti ir modifikuoti svetainės turinį. Darbuotojas labai lengvai įsitraukia į įmonės "vizitinės kortelės" kūrybos procesą. Kuriant interneto svetainę išskiriame tris pagrindinius etapus:

  • Svetainės struktūra ir dizainas;
  • Turinio valdymo sistemos parinkimas;
  • Programavimo darbai;
  • SEO darbai;
  • Google Analytics įrankių prijungimas;
  • Apmokymas, konsultacijos

Saugumas. Labai svarbi mūsų diegiamų web sistemų savybė - saugumas nuo kenkėjiškų įsilaužimų. Naudojame 24x7 monitoringo programinę įranga, kuri aptinka nepageidajamus prisijungimus ir taip apsaugo web svetainės turinį ir kitą svarbią informaciją.
Greitis. Tai labai svarus ir svarbus komponentas siekiant aukšto paieškos operatorių (google, yandex ir kt.) reitingavimo. Kuo aukštesnis web svetainės reitingas, tuo daugiau lankytojų ir potencialių klientų apsilankys Jūsų svetainėje ar el. parduotuvėje, kas tiesiogiai įtakos gaunamų užsakymų kiekį.
Turinys. Be jokios abejonės turinys ir jo pateikimas lemia potencialaus kliento apsilankymo svetainėje trukmę ir apsipirkimo ar užsakymo pateikimo tikimybę. Rekomenduosime ir pasidalinsime patirtimi siekinat rasti geriausią prekės ar paslaugos pateikimo web svetainėje ar el. parduotuvėje formą ir būdą.
Analitika. Stebėkite svetainės lankytojų elgseną, t.y. kokius puslapius lanko dažniausiai, kiek laiko užtrunka, kiek yra naujų lankytojų, o kiek jų šiandien grįžo pakartotinai. Tai leis suprasti ko ieško Jūsų klientai ir reikiamą informaciją apie prekę ar paslaugą pateikti jiems patogiausioje vietoje.

       

Susisiekti

Jei norėtumete, kad su Jumis susisiektume - įrašykite savo tel. nr. ar el. paštą